O firmie

Poznaj nas

Domy KG

Nasza firma buduje PRZYJAZNE LUDZIOM I PRZYRODZIE obiekty drewniane w różnych technologiach w zależności od wielkości budynku jego przeznaczenia i potrzeb inwestorów z zachowaniem wszystkich rygorów sztuki ciesielskiej. Pracownikami i podwykonawcami naszej firmy są ludzie z dużym pokoleniowym doświadczeniem przekazywanym z ojca na syna. Mając takie doświadczenie mamy wybudowanych kilkaset budynków na ternie całej Europy: Francja, Białoruś, Austria, Norwegia, Szwecja, Belgia, Rosja i teren całej Polski. Budynki są wybudowane i fizycznie do obejrzenia na gruncie w dowolny wybranym przez inwestora miejscu Polski lub Europy .

Zakład montażowy oraz tartak znajdują się na Podlasiu (Białystok) Waliły w centrum puszczy Knyszyńskiej. Otaczające nas puszcze; Białowieska, Knyszyńska, Augustowska dostarczają nam drewna najwyższej jakości w Polsce. Lokalizacja bliskość surowca – drewna ułatwia pracę oszczędza koszty związane z przewozem dłużycy, sprzyja środowisku, ekologii.

Nie zwlekaj!

Zapytaj o szczegóły współpracy

Celem naszym jest budowa solidnych budynków drewnianych tworzących zdrowy mikroklimat ich mieszkańcom przyjaznych dla ludzi i środowiska.

Nazwa firmy

Dlaczego my?

Doświadczenie

Wykonujemy budynki we własnym zakresie oraz opierających się na doświadczeniu najlepszych specjalistów z branży: inżynierów, architektów oraz stolarzy.

Najwyższa jakość

Przy wykonywaniu budynków wykorzystujemy, drewno najwyższej jakości, pozyskane z terenów Podlasia jak i całej Europy.

Własna infrastruktura

Posiadamy bogaty park maszynowy, który umożliwia nam wykonanie elementów konstrukcyjnych do budynków o największych gabarytach.