Referencje

Dom o powierzchni 280 mkw

Firmę Dom znalazłem przez Internet. Urzekło mnie to, że jest rodzinną, samowystarczalną firmą. Nie do końca interesowały mnie projekty domów z katalogu, gdyż chciałem, by dom miał oryginalny charakter. Na szczęście firma ta współpracuje z interesującym biurem projektowym, które zaproponowało mi dom na miarę moich potrzeb. Zależało mi, by powstał dosyć szybko i nie zawiodłem się. Szef firmy, Pan Jan, już przy podpisywaniu dokumentów zagwarantował, że wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z założeniami, a to dzięki dobrze rozwiniętej logistyce. Tak się też stało. Mimo, że powierzchnia domu jest spora i wynosi 280m2, to powstał on w dwa tygodnie. Ekipa pracowała szybko, sprawnie i naprawdę rzetelnie. W domu mieszkam już ponad 2 lata i jak na razie wszystko wydaje się być w najlepszym porządku. Solidne wykonanie i wysoka jakoś materiałów tworzy niepowtarzalny komfort mieszkania. Poza tym firma mile mnie zaskoczyła pomysłowością i twórczymi rozwiązaniami, dlatego też zdecydowałem się na dobudowę budynku gospodarczego z poddaszem. Sam jestem kreatywnym człowiekiem i wymagam tego od innych, dlatego też rekomenduję tę firmę jako w pełni profesjonalną i będącą w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.

Pan Konrad Kudraszow

Dom 240 mkw i garaż

Z prawdziwa przyjemnością mogę podzielić się z Państwem moim pozytywnym doświadczeniem we współpracy z firmą pana Jana, której to zleciłam wykonanie kompleksowej usługi budynku mieszkalnego z drewna o łącznej powierzchni 240 m2 oraz odrębnego budynku garażowego o pow. 60 m2 również wykonanego z litego bala o gr. 13 cm.

Zakres wykonywanych prac obejmował:
1. Wykonanie fundamentów
2. Wykonanie ścian parteru z litego bala
3. Wykonanie kominów i ścian działowych parteru i poddasza
4. Wstawienie stolarki zewnętrznej plastikowej łącznie z drzwiami antywłamaniowymi
5. kompleksowe pokrycie blachodachówką
6. ocieplenie ścian i położenie izolacji przeciwwilgoceniowej 

Obraz1
SAM_1581

8. obłożenie ścian płytą OSB oraz kartonowo-gipsową.
9. docieplenie wełna mineralna
10. Impregnacja drewna
11. Oszalówkowanie sufitów i części ścian oraz ich impregnacja i lakierowanie
12. Ułożenie podłóg drewnianych (deska sosnowa)
13. Zrobienie schodów wewnętrznych

Poza umową w ramach dodatkowej usługi dokonano obróbki okien, drzwi, parapetów, listew przypodłogowych itp. elementów wykończeniowych. 

Stwierdzam, iż roboty budowlane zostały ukończone terminowo oraz zgodnie z zawartą wcześniej umową a współpraca z firmą, jej kierownictwem tj. Panem Janem oraz z bezpośrednią grupą realizacyjno-budowlaną – układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie w oparciu o najnowocześniejsze technologie budownictwa z drewna a jej efekt prac możecie Państwo obejrzeć na załączonych zdjęciach wyżej opisanej inwestycji.

Mogę polecić Państwu firmę pana Janka jako firmę rzetelną, fachową i w pełni realizującą potrzeby klienta.

Pani Anna Czech 240m2

Hotel

Na zlecenie naszego Hotelu Faltom firma pana Jana wybudowała karczmę z zapleczem gastronomiczno-socjalnym.  Proces realizacji budowy odbywał się w krótkim czasie przy trudnych warunkach atmosferycznych i terenowych. Ze względu na otaczające teren budowy okazałe drzewa konieczne było stosowanie dźwigu oraz ciężkiego sprzętu.

Firma profesjonalnie rozwiązała wszystkie problemy techniczne, koordynowała roboty z naszymi podwykonawcami. Dzięki temu powstał solidny, masywny obiekt wykonany z zachowaniem sztuki ciesielskiej, wkomponowany w otaczającą go przyrodę.

Polecam firmę jako profesjonalnego wykonawcę.

Pan Tomasz Falkowski

Dom 210 mkw

Firma podjęła się wybudowania mi domu z bali pod Pułtuskiem. Jestem doświadczonym architektem. Podziwiam sprawność i fachowość ekipy budującej mój dom. Znakomita współpraca w świetnej atmosferze pozwalała mi skorygować moje nie do końca przemyślane niektóre decyzje. Mieszkam w tym domu drugi rok. Drobne poprawki zauważonych usterek, dosłownie na telefon, zostały usunięte bez zwłoki. Szczególnie polecam znakomity materiał z jakiego wykonany jest dom. Precyzyjna obróbka, żywiczne drewno, które przeżyje moich synów i fachowa ekipa budzą zaufanie do firmy Pana Jana. Polecam serdecznie.

Pan Włodzimierz Witaszewski

Karczma Bartlowizna w Goniądzu 600 mkw

Skorzystałem z usług firmy przy rekonstrukcji karczmy z XVIII w. Budowa zakończyła się po około 4 miesiącach. Materiał jaki został użyty to starodrzew z Puszczy Knyszyńskiej, czyli ponad 190 letnie drzewa. Dach pokryto trzciną, bale wykonano z drzewa sosnowego. Powierzchnia budynku to ok. 600 m2. Skrupulatne wykończenie sprawia, że z pewnością mogę firmę polecić.

Pan Henryk Bartlewski

Karczma Rzym Pawłówek 1270 mkw

Wraz z żoną zapragnęliśmy wybudować karczmę, która doskonale wpasuję się w tradycję i kulturę naszego regionu. Przeszukaliśmy ogrom przedsiębiorstw i wybraliśmy firmę DOMKG. Mieszkamy w okolicach Bydgoszczy i mieliśmy obawy czy brygada budowlana podoła takiej odległości i czy inwestycja powstanie bez żadnych utrudnień. Pan Jan osobiście zagwarantował, że budowa zostanie ukończona zgodnie z ustaleniami. Tak się też stało – solidna i pracowita ekipa, karczmę o powierzchni 1270 m2 zbudowała w 6 miesięcy. Głównym budulcem był bal sosnowy (starodrzew). Ściany dwuwarstwowe. Jednak na szczególną uwagę zasługuje dach, wykonany w tradycyjny sposób z deski osikowej. Końcowy efekt był powalający. Karczma ma niepowtarzalny ludowy klimat. Będąc w środku ma się wrażenie jakby czas się zatrzymał setki lat temu. Gorąco polecamy firmę DOMYKG – nam spełniła jedno z najpiękniejszych marzeń. 

Pani Joanna Franczak

Dom 340 mkw

Wybrałem firmę pana Jana, ponieważ szukałem przedsiębiorstwa znajdującego się jak najbliżej miejsca budowy. Okazało się jednak, że firma jest w pełni profesjonalna i nie mogłem lepiej trafić. Projekt domu jednorodzinnego wykonaliśmy we własnym zakresie. Nasze rodzinne gniazdko ma 340 m2 i ku naszej uciesze powstało w 4 miesiące. Pan Jan doradził, by do budowy użyć sosny i wykorzystać technologię lity bal.

Mieszkamy i żyjemy w domu już 3 lata, a satysfakcja z tak dobrego wyboru projektu i firmy nadal trwa. Warto dodać, że w tym samym czasie firma budowała nie małych rozmiarów budynek gospodarczy mojemu ojcu Eugeniuszowi. Rekomenduję wszystkim serdecznie.

Pan Kamil Borawski

Dom 240m2 mkw

Rekomenduję firmę jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia wysokiej jakości usług budowlanych. Firma specjalizuje się w budownictwie domów drewnianych i innych obiektów. Firma  będąc w branży od wielu lat charakteryzuje się potężnym doświadczeniem, solidnością i wiarygodnością. Posiada doświadczoną kadrę oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantujący najwyższy poziom wykonywanych usług. Jest firmą w pełni przygotowaną do kompleksowego i profesjonalnego wykonywania zleceń budowlanych. Obiekt wykonany dla mnie, spełnił moje oczekiwania. Rekomenduję Firmę dla następnych zleceniodawców, ponieważ jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych. Współpraca była przyjemnością.

Pan Tomasz Kamiński

Dom 300 mkw

Skorzystałem z usług firmy przy budowie budynku gospodarczego, który został wykonany według moich potrzeb i projektu. Zaufałem i nie zawiodłem się. Budynek powstał błyskawicznie bo już w miesiąc, a przecież wcale nie jest mały, bo ma około 300 m2. Korzystam z niego już trzeci rok i do tej pory nie natknąłem się na żadne usterki. Polecam wszystkim szukającym niestandardowych budynków.

Pan Eugeniusz Borawski

Restauracja 600 mkw

W roku 2003 postanowiłam pobudować restaurację na posiadanym od wielu lat gruncie. Przeglądając oferty firm budowlanych natrafiłam na firmę DOMYKG. Firma ta współpracuje z biurem projektowym specjalizującym się w wykonywaniu projektów budynków z bala. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy firma Pana Jana przystąpiła do realizacji projektu. Obiekt został wybudowany zgodnie z ustalonym terminem pod czujnym i profesjonalnym okiem Pana Jana. Niestety zrządzeniem losu w kwietniu 2011r na skutek pożaru budynek ucierpiał w znacznym stopniu. Na uwagę zasługuje fakt, 'że rozmiar strat byłby o wiele większy, gdyby nie użyte do budowy wysokiej jakości impregnaty ogniotrwałe. W zaistniałym stanie, jakaż była moja wielka wdzięczność za otrzymany telefon od Pana Jana, a wraz z nim za słowa otuchy i zaoferowaną pomoc przy rozbiórce spalonej kondygnacji karczmy i propozycji odbudowy. 

Po usunięciu spalonych i uszkodzonych elementów konstrukcji budynku, szczegółowe oględziny wykazały konieczność rozbiórki wszystkich ścian budynku celem sprawdzenia stanu zawilgocenia włókniny po akcji gaśniczej. W efekcie tych działań wszystkie ściany budynku zostały wymienione na nowe i tak naprawdę powstała nowa karczma. 

Całokształt prac został zrealizowany z zachowaniem staranności w oparciu o najnowsze technologie w zakresie budowli z drewna. Do odbudowy, tak jak siedem lat wcześniej użyto wysokiej jakości drewna sosnowego/ starodrzew/.Budynek bardzo starannie docieplony o czym można się było przekonać podczas zimowej mrożnej aury. Rekomenduję firmę przyszłym zleceniodawcom jako w pełni profesjonalną i rzetelną godną polecenia. następnym zleceniodawcom.

Pani Barbara Gałan

Dom 160 mkw

Skorzystaliśmy z usług budowlanych firmy DOMYKG, która zajmuje się budową domów drewnianych. Firma ma siedzibę na terenie województwa podlaskiego, a dokładnie w Białymstoku.

Firma wybudowała nam dom drewniany z konstrukcji ściany dwuwarstwowej w Strabli gm. Wyszki. Dom wykonano solidnie bez jakichkolwiek poprawek, w ciągu 4 miesięcy (szybko). Nie mieliśmy żadnych problemów.

Szef tej firmy Jan jest odpowiedzialny i zaangażowany. Jego osoba to doskonała wizytówka firmy otwartej na kontakt z inwestorami. Dom jest śliczny i do opinii dodajemy fotki naszego domu.
Polecamy firmę DOMYKG dla wszystkich, którzy chcieliby mieć piękny dom z drzewa, firma jest SUPER. 

Państwo Malinowscy